Konferenca

GJITHMONË TË GATSHËM PËR TË NDIHMUAR

BIZNESET

Hotel Dinasty ofron Dhomë Konferencash të pajisur dhe të përshtatur për organizimin e eventeve dhe takimeve të të gjitha llojeve me një kapacitet deri në 100 persona. E pajisur plotësisht me të gjitha pajisjet duke i ofruar biznesit tuaj mjedis elegant të klasit të lartë duke u kujdesur për të gjitha nevojat e biznesit tuaj dhe çdo detaj është i organizuar në perfeksion duke e lejuar që ju të përqëndroheni në marrjen sa me shumë nga takimi juaj.

PLOTËSISHT E PAJISUR

SALLA E KONFERENCAVE


KATERING


BAR I HAPUR


WIFI FALAS

Na Kontaktoni

  • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
          Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
  • + 355 4 22 58 132
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel