Dhomë Teke

 • Shërbim 24/7

 • TV

 • AC

 • Akses WiFi

 • Parkim

 • Kasaforte

Dhomat tona Standarte Teke në Dinasty Hotel, kanë gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim relaksuaes dhe të rehatshëm. Të qeta, të rehatshme dhe të dekoruara në ngjyra dhe pëlhura neutrale, çdo dhomë eshte e pajisur me një TV LCD dhe akses interneti pa pagese Wi-Fi & Cable, dhe të gjitha dhomat janë plotësisht te pajisura me ajër të kondicionuar qëndror.

Na Kontaktoni

 • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
        Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
 • + 355 4 22 58 132
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel