Dhomë Familjare

 • Shërbim 24/7

 • TV

 • AC

 • Akses WiFi

 • Parkim

 • Kasaforte

Dhomat tona familjare janë dhomat tona më të mëdha të përkryera për të shijuar një qëndrim më të gjatë. Çdo dhomë Familjare përbëhet nga një dhomë gjumi me një krevat king size dhe dhomën e dytë me 2 krevate teke. Secila nga të dyja dhomat është plotësisht e pajisur me ajër të kondicionuar qëndror, LCD TV si dhe akses interneti papagese, Wi-Fi & Cable.

Na Kontaktoni

 • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
        Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
 • + 355 4 22 58 132
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel