Dhomë Dyshe Superiore

 • Shërbim 24/7

 • TV

 • AC

 • Akses WiFi

 • Parkim

 • Kasaforte

Dhoma tona Superior Twin kanë dy shtretër teke (1.25 - 2 milion secili) dhe gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të qetë dhe të rehatshem, nëse ju jeni duke vizituar për biznes ose pushime.

Të qeta, të rehatshme dhe të dekoruara në ngjyra dhe pëlhura neutrale, çdo dhomë është e pajisur me një TV LCD dhe akses interneti pa pagesë, Wi-Fi & Cable, dhe të gjitha dhomat janë plotësisht të pajisuara me ajër të kondicionuar qëndror.

Na Kontaktoni

 • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
        Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
 • + 355 4 22 58 132
 • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel