Taverna

VIZITONI

TAVERNËN TONË

Ju mund të shijoni verërat më të mira në tavernën e hotelit. Një restorant i stilit mbretëror Anglez me një kapacitet prej 100 personash. Aty ju mund të kaloni momente të këndshme dhe zbavitëse . Hapesirë e mjaftueshme dhe ndriçimi i duhur, taverna është e arreduar me mozaikë xhami që i shtojnë një shumëllojshmëri ngjyrash të ngrohta. Gjatë qëndrimit tuaj ju mund të shijoni verërat shqipetare dhe të huaja së bashku me ushqimin e shijshëm që i përputhet shijes tuaj.

Na Kontaktoni

  • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
          Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
  • + 355 4 22 58 132
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel