Veranda

VIZITONI

VERANDËN TONË

Kafja e mengjesit apo shume-llojshmeria e pijeve te tjera mund te shijohet ne veranden e hotelit tone me mire se ne cdo vend tjeter . Ne hapesiren e hapur, me nje kapacitet prej 100 personash , ju do te ndjeni kontaktin me gjelberimin dhe ajrin e paster duke krijuar nje atmosfere te kendshme dhe relaksuese.

Na Kontaktoni

  • Rruga: " e Kosovareve ", Nr. 31, H.1,
          Kodi Postar 1019, Tirane, Albania
  • + 355 4 22 58 132
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Na Ndiqni

Copyright ©2016. All Rights Reserved - Dinasty Hotel